Zverte svoje dieťa Čaplovičovi! Alebo inému cudziemu dôchodcovi?

Autor: Ján Macek | 22.11.2012 o 20:55 | (upravené 24.11.2012 o 12:55) Karma článku: 18,96 | Prečítané:  4292x

Vážení pracujúci rodičia! A aj nepracujúci! Minister Čaplovič sa rozhodol, že Vás nenechá v štychu, tak ako učitelia, a postará sa Vám o deti. Nepremrhajte túto príležitosť! Vy a Vaše dieťa získate nezabudnuteľné zážitky!

Učitelia idú štrajkovať, bude treba dobrovoľníkov. Možno nakoniec aj sám minister pôjde príkladom a podujme sa postarať o Vaše ratolesti. Deti mu môžete ísť zveriť na Ministerstvo školstva a to od pondelka 26.11.2012 6:00. Bude sa Vám o ne starať až dovtedy, kým svoju starostlivosť neodvolá. Aj keď sú názory, že ministrovi Čaplovičovi by som ani psa nedal postrážiť, tak to skúste, veď teraz letí zážitkové učenie. Nemáte sa čoho báť, veď pán minister už učil. Ak máte záujem o jeho excelentné pedagogické umenie, tak možno by vás upútalo video nižšie, kde učí a učí a učí...jednoznačne je vidieť, že má na študentov priam hypnotický vplyv a ukľudňujúce schopnosti. Tým pádom je jasné, že najlepšie by mu bolo zveriť hyperaktívne deti.

Kamera zaznamenala jeho pedagogické majstrovstvo 


Keďže ale minister nemôže byť všade, tak začal zároveň motivovať riaditeľov škôl prostredníctvom zriaďovateľov, väčšinou tých správneho smeru. Zriaďovatelia majú riaditeľom škôl dovoliť nezúčastniť sa na štrajku. Ďalej riaditeľom škôl bolo a bude doporučené, aby v školách zriadili tzv. „Kontaktné body". Dúfajme, že to nie je nič pedofilné. Potom budú môcť, ako vyhlásil Ľubomír Parizeka zo ZMOSU, robiť toto - citujem: „"Môže povolať dôchodcov, môže sa spojiť s centrom voľného času, s domom kultúry, s rôznymi rekreačnými službami, športovými klubmi a tak ďalej".


Čakal som, že minister povie, že našich učiteľov nahradia učitelia z Ukrajiny, Maďarska a Albánska. Čaplovič prekvapil. Našich učiteľov nahradia dôchodci!

Neviem ako vy, ale ja považujem tento Čaplovičov výmysel za výborný nápad. Zlepší to napríklad lekársku starostlivosť o našich dôchodcov. Prečo? Lebo my učitelia totiž musíme pred tým, než uzavrieme pracovnú zmluvu so školou, absolvovať rôzne lekárske vyšetrenia, či sme spôsobilí učiť a vychovávať vaše deti a či nám nestraší vo veži. Predpokladám, že zriaďovatelia a riaditelia sa budú držať zákona a pošlú dôchodcov na lekársku vstupnú prehliadku. Sem tam nejaký dôchodca neprejde, ale lekári sa nad mnohými zľutujú a aktívneho, deti milujúceho dôchodcu, do učenia a vychovávania Vašich detí pošlú. Je síce riziko, že nejaký dôchodca to po týždni prestane fyzicky a psychicky zvládať, ale za to riziko to stojí. Predsa len! Veď za socíku bolo lepšie a aj deti boli lepšie a viac počúvali a nepapuľovali a a a .... za koľko majú banány v Tescu?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

DOMOV

Najhoršiu zmrzlinu toto leto našli v Ružomberku

Takmer v tretine zistili hygienici nedostatky.


Už ste čítali?