Moje úžasné 100 % predpovede pre rok 2012

Autor: Ján Macek | 31.12.2011 o 15:40 | Karma článku: 7,03 | Prečítané:  1823x

Tak tu máme koniec roka a ja mám pred sebou ľahkú úlohu, napísať moje 100 % presné predpovede pre rok 2012. Tak teda čo nás čaká a neminie?

1.  Na Slovensku sa opäť začne kradnúť vo veľkom, ale zlodeji budú nervózni, pretože už pomaly nebude čo.

2. V roku 2012 bude aj naďalej pokračovať globálne otepľovanie. Nové bežky ešte v roku 2012 zrejme použijem, ale na ceste k snehu v aute spálim viac nafty, tým pádom bude oteplenie radikálne akcelerovať.

3. 75 % ľudí na Slovensku pochopí, že nežijeme v dobe informačnej, ale dezinformačnej. Predpoveď počasia bude v roku 2012 jediná naozaj informačná  záležitosť.

4. Demokracia na Slovensku zažije v marci ďalšie trápne divadielko, voľby. Matovič a jeho neobyčajní kandidáti získajú 39,99 % hlasov. SDKU sa do parlamentu nedostane a Smer dostane o polovicu hlasov menej ako očakával Fico.

5. Chvíľku si veľa ľudí bude myslieť, že sa na Slovensku konečne  niečo zmení, ale do piatich mesiacov PENTA podplatí 99 % poslancov Matovičovej neobyčajnej strany a všetko bude po starom. Neobyčajní „Matovičovci" uzavrú koalíciu so Smerom.

6. Niektorí renomovaní ekonómovia sa zhodnú na tom, že recesia ekonomiky je tá najlepšia vec, čo mohla EÚ postihnúť. Schválne odporučia vládam ďalšie úsporné opatrenia, ktoré recesiu ešte viac prehĺbia.

7. Hedgové fondy a bankári budú krochkať blahom.

8. Keď budú byrokrati v Bruseli štrajkovať, tak sa príde na to, že ich štrajk je požehnaním pre všetkých poctivých pracovitých ľudí.

9. V Číne konečne pukne realitná bublina a čínski komunisti si budú myslieť, že plán rozvratu globálneho kapitalizmu im na 100 % vychádza. Omyl. Každá bublina uvoľní miesto ďalším piatim bublinám...

10. Ďalší renomovaní ekonómovia odporučia pánovi prezidentovi Gašparovičovi, aby vyhlásil amnestiu pre všetkých skorumpovaných politikov a úradníkov. Gašparovič to s potešením urobí. Skorumpované osoby nebudú ukladať peniaze vo švajčiarskych bankách a daňových rajoch, ale radšej budú okato míňať svoje neprávom nadobudnuté bohatstvo na rodnom Slovensku. Bezostyšné míňanie nakradnutých peňazí tým pádom zvýši HDP na Slovensku a Slovensko sa posunie do čiernych čísel.

11. Zo Slovenska si vezmú príklad všetky skorumpované krajiny. Švajčiarsko bude odkázané len na diktátorské režimy.

12. Mnohým pravicovým liberálnym voličom v prvých mesiacoch roka dôjde, že ich ideológia voľného trhu stojí pevne na pôde marxistickej teórie kapitalizmu. Ich ilúzie o voľnej ruke trhu sa zrútia a tak dajú radšej svoj hlas Smeru.

13. Ľavičiari budú bojovať proti bankám, pravičiari proti byrokracii. Po ich likvidácii v decembri 2012 začne nová éra ľudstva.

14. Mayológovia nájdu chybu v preklade mayského kalendára a zistia, že na konci je napísané - „už sa nám nechce počítať, majte sa".

15. Test PISA odhalí, že na Slovensku za málo peňazí dosahujeme v školstve veľmi dobré výsledky. Nová slovenská vláda zníži podiel HDP plynúceho do školstva.

16. Ministrom zdravotníctva sa stane Jaroslav Haščák a konečne sa dokončí transformácia nemocníc na akciovky. Nemocnice okamžite poskytnú 66% zľavu  na operáciu slepého čreva. Psychiatrie budú mať raz mesačne deň otvorených dverí zdarma.

17. Vo Francúzsku vyhrá prezidentské voľby madam Le Penová, v Rusku transparentne madam Putinová, v USA nevyhrá našťastie nikto.

18. Ministerstvo školstva bude naďalej reformovať. Zreformuje predchádzajúcu reformu, odobrí vznik ďalších troch vysokých škôl, presadí do zákona 317. povinnosť učiteľa zbierať kredity a iné hovadiny.

19. V Grécku sa vykašlú na € a zavedú  jüan

20. Ceny vína pôjdu hore, ja sa naseriem a prestanem piť a písať 100 % predpovede.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

DOMOV

Najhoršiu zmrzlinu toto leto našli v Ružomberku

Takmer v tretine zistili hygienici nedostatky.


Už ste čítali?